Çalışmalar

1. İSTEK Semiha Şakir Okulları

2018 – 2019 eğitim öğretim yılı itibarıyla İstek Okullarında Bilişim Teknolojileri Öğretmeni ve Eğitim Teknoloğu olarak çalışma hayatıma devam etmekteyim.  Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersleri vermekteyim. Tüm bu kademelerin “Maker & Kodlama & Robotik” kulüp saatlerini de yürütmekteyim. Çocuklarımıza kodlama, robotik, elektronik, mobil uygulama geliştirme, oyun tasarımı, 3D modelleme, blog yazarlığı, web tasarım gibi birçok konuda dersler veriyorum.

Devamını Okumak İçin Tıklayın.


2. TED İstanbul Koleji

Her eğitim fakültesi lisans öğrencisi zorunlu olarak 1 veya 2 yıl öğretmenlik uygulaması dersi kapsamında devlet veya özel okullarda çeşitli çalışmalar yürütür. Bu çalışmalar yarı zamanlı öğretmenlik şeklindedir. Yani stajyer öğretmenlik 

Öğretmen adaylarının 3 yıl boyunca branşlarına yani bölümlerine göre öğrendikleri teorik bilgilerin pratiğe dökülmesini amaçlanır.

Bende bu amaçla TED İstanbul Koleji’nde yarı zamanlı olarak öğretmenlik yapmaktayım. Çok tecrübeli ve enerjisi yüksek bir ekiple beraber çalışıyorum. Bu nedenle çok şanslı olduğumu düşünmekteyim.

Devamını Okumak İçin Tıklayın.

  1. Eğitim Teknologluğu
  2. Kodlama 
  3. Robotik Projeler
  4.  3D Modelleme Yapıyoruz

2. TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi

Öyle bir okul yönetim sistemi düşünün ki eğitim kurumu içindeki A-Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza internet üzerinden cevap versin ve kurum içindeki tüm paydaşları sistem içerisine dâhil etsin.

Müdür, öğretmen, öğrenci veya veli olabilirsiniz hiç fark etmiyor TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi kullanırsanız tek bir sistem üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Her yetkili sisteme kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıyor. Sistemi kullanan her paydaş kendi ihtiyacı olan bilgiye yani hizmete anında ulaşıyor.

Devamını Okumak İçin Tıklayın.

  1. Eğitim Teknologluğu
  2. Proje Yöneticisi

3. Türkiye Bilişim Derneği

Okulda kodlamaya doyamadık ve sonuç olarak  "Üreten Çocukların Hareketi" ortaya çıktı.

2017 Ocak ayında Türkiye Bilişim Derneği  Öğr. Gör. Cahit Cengizhan liderliğinde TBD Genç Grubu' nu yeniden canlandırmak için çalışmalara başladı. Bende gruba üye olup eğitim içerikleri hazırlamak, eğitim vermek ve eğitimleri yönetmek için gönüllü oldum. Bu amaçla Marmara Üniversitesi ' den öğretmenliğe sevdalı gönüllü arkadaşları bir araya getirdik ve eğitim grubunu kurduk. Hemen işe koyuldum ve eğitim içeriklerini hazırladım. Anlayacağınız beklemediğim bir hızla Eğitim Programları Koordinatoru oldum. TBD Genç Grubunda gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm eğitimlerin detaylarını sayfada anatacağım. Eğitimlerin tamamı Türkiye Bilişi Derneği İstanbul Şubesi çatısı altında yapılmaktadır.

Devamını Okumak İçin Tıklayın.