TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi

Öyle bir okul yönetim sistemi düşünün ki eğitim kurumu içindeki A-Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza internet üzerinden cevap versin ve kurum içindeki tüm paydaşları sistem içerisine dâhil etsin.

Müdür, öğretmen, öğrenci veya veli olabilirsiniz hiç fark etmiyor TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi kullanırsanız tek bir sistem üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Her yetkili sisteme kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapıyor. Sistemi kullanan her paydaş kendi ihtiyacı olan bilgiye yani hizmete anında ulaşıyor.

İşte kısaca böyle bir projeye dâhil olmuş bulunmaktayım. 🙂

Detaylar İçin: www.tabx.com.tr

Hazırlamış Olduğum TabX Tanıtım Videosu

TabX Ölçme ve Değerlendirme Modülü Tanıtım Videosu İzlemek için Tıklayın.

TabX Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi Kapsamında Neler Yapıyorum!

1.      Yazılım Geliştirme ve Yönetimi

50 modülden oluşan Tabx Okul ve Öğretim Yönetim Sistemin geliştirme aşamasında yer almaktayım. Eğitim kurumlarında tanıştığım her kişi ile birebir görüşmekte; ihtiyaç analizi yapmakta ve bu taleplere sistem üzerinden çeşitli geliştirmeler yaparak cevap vermekteyim. Kullanıcılara sorular sormakta ve sorulardan kullanıcı hikayeleri çıkarmaktayım. Bu hikayeleri yazılımcı arkadaşlarla paylaşmakta onlarla omuz omuza verip çözüm geliştirmekte ve insanların işlerini kolaylaştırmayı amaç edinmekteyim.  Bu süreçte kullanıcı deneyimi ve program test konularında uzmanlaşmaktayım. 


2.      Eğitim Teknologluğu

Projedeki görevlerimden bir tanesi sistemin eğitim kurumlarında en hızlı şekilde işler hale gelmesini yani kullanılabilmesini sağlamak. Bu amaçla eğitim kurumlarında okul idari kadrosu, öğretmenleri, öğrencileri ve velilerine TabX’in avantajlarını, sistemin kullanarak neler yapabildiklerini ve doğru şekilde nasıl kullanmaları gerektiğini anlatmaktayım. Bu görevimi yürütürken eğitim yönetimi konusunda uzmanlaşmaktayım.


3.      İçerik Geliştirme ve Eğitim Uzmanlığı  

Tabx Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi tamamen web tabanlıdır yani internet olan her ortamda çalışmaktadır. Bu nedenle web tabanlı uzaktan öğretim bizim için vazgeçilmezdir.

Bu amaçla uzaktan eğitim tekniklerine göre çeşitli TabX eğitim içerikleri hazırlıyorum. Öğrenciler ve veliler için animasyon destekli eğitimler, tanıtım filmleri, kullanma kılavuzları vs. birçok çalışma yapmış bulunmaktayım.

TabX Öğrenciler için Takvim Modülü Kullanımı Videosu 


TabX Öğrenciler için Etkinlik Modülü Kullanım Videosu


Tabx Okul ve Öğretim Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için hazırladığım web sayfasını ziyaret edebilir ve bize sorularınızı iletebilirsiniz. 

Adresimiz: www.tabx.com.tr


Bir cevap yazın